Hedef numarası 400. Kterak Pastrňák numaralar icat ediyor ve efsaneler arasına katılıyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Takımın ona en çok ihtiyaç duyduğu anda kumtunu gösterdi. Toronto'yla oynanan yedinci maçın uzatmalarında en sevdiği sinyali başlattı, yönetti ve harika bir şekilde uyguladı.

Savunma oyuncusu Hampus Lindholm gazetecilere “Makarnayı sevdiğimi uzun zamandır biliyordum” dedi ve arka duvara düşünceli bir sıçrayışla kendisine uzun bir pas gönderdi.

Pastrk sopasındaki pak konusunda ustadır. Tek bir numara ile onu sanki hackliyormuş gibi işleyebilirsiniz. Onu bu kadar kolay yenmesinin, tam hızda forehand'den backhand'e geçmesinin ve Rus kaleci Samsonov'u kolaylıkla yenmesinin nedeni de budur.

Cumartesi günkü başarısıyla bir kez daha Bruins'in arması arasında bir kutlama bölümü kazandı. Bu inci tesadüfen elit liglerde ve milli takımda onun sessiz hedefi haline geldi.

Şu ana kadar bunlardan 386'sını Bruins'de, 14'ünü ise kendi yerel takımında buldu ve Toronto'ya yaptığı müdahaleyle en azından şimdilik bundan kaçındı. Ülkede büyümüş, dünya şampiyonluğunun eşiğinde olduğundan Prag'a uçabilir ve düşüşten sonra Florida'dan gönderilebilirdi.

Yirmi sekiz yaşından küçükken ya da kabaca Vclav Nedomansk ya da Robert Reichel ile aynı yaştayken, djinch'te 37. sırada yer aldı. Sadece Jaromr Jgr 100 ve 20 isteka 2 ile bitirdi.

Krl stelec MF DNES projesinde sıralama şu şekildedir: 1. Jgr 1,101, 2. Nedomansk 797, 3. Kasım 641, 4. Martinec 639, 5. Rika 628.

Yıllık 50 isabetlik mevcut hızına bakıldığında Pastrek, otuzlu yılların başında İlk 5'e girebilir. Ve uzun?

Vdri'si için kötü. Oyun içinde kararlılığını kaybetmez, sakatlanmaktan kaçınır.

Jgr dünya sıralamasında lider konumda, Nedomansk ise on sıra geride. Bir gün Makarna kendini aralarında bir yerde bulabilir ki, üstünlüğü ortadadır, hemşehrileri röportajlarda onu övmüştür.

ڞasn onun boyun eğmezliğidir. Eski forvet Jan Hlav, cephanelikte muhtemelen tüm olanaklara sahip olduğumu söyledi. Chyte boşluk buluyor, nasıl vuruş yapılacağını biliyor, backhand ve sıradan backhand ile öne çıkıyor.

Anaheim defans oyuncusu Radko Gudas, NHL'de sadece yüzlerce kez Pastrka'ya çıktı ve Hlav'la anlaştı.

Ne yapacağını asla bilemezsin, diye savundu. Yamaçta nasıl kaydığını, hareketinin nasıl olduğunu. Hareket edemiyordum. Orijinalini bulana kadar yaratıcıdır. Onu elimizden geldiğince savunmaya çalışıyoruz ama bir zamanlar onu Florida'dan tiksindirip kazandığımızda bile bize hâlâ zor anlar yaşattı. Bu bir israf.

Küçük boyundan dolayı dağ kaydıraklarındaki Goliath'lar arasında gerçek bir Davut'tur, bu onun boşuna sabunlanmasına izin verdiği anlamına gelmez.

Boston'dan Pavel Zacha (sağda), golünden dolayı takım arkadaşı David Pasterk'ten tebrikler alıyor.

Gudas, onu yenmenin kolay olmadığını söyledi. Vurduğumda stabilitesi sayesinde kaç kere deklanşöre düşüyorum. Sadece bazen ona doğru yönden yaklaşırsam onu uzaklaştırmayı başarabiliyorum.

Park Pavel Zacha, Pastrk'ın kurnazlığını uzaktan izliyor: David'le oynadığınızda, onu nasıl yönlendireceğinizi biliyorsunuz, maçı TV'den veya aşevinden izlerken değil.

Doğru yere nasıl kayılacağını biliyorum. Tabii ki harika pl. Ama aynı zamanda bazı taktiksel konularda anlaştığımızda nasıl düşündüğünü de gördüm.

Çok fazla süslü fgl'im var. Eşlik yapmayı biliyorum. Her durumda onu nerede bulabileceğimi öğrendiğimde her şey yerli yerine oturdu.

Zach'in son sözleri, geçmişte Krug veya McAvoy'un kıçına zarar veren Pastrk'ın hafta sonu saldırısına mükemmel bir şekilde uyuyor.

Eğer yasal ve aldatıcı çorbanın yeni bir yolunu icat etmeye ve benimsemeye devam ederseniz, geçmişin ve geçmişin meşhur pni kanonları bir gün onu kendi aralarında sanki eşitmiş gibi içeceklerdir.

Kol